Hakkımızda

Uzun bir sürecin sonunda kurumlaşmanın getirdiği özgüven esasına dayalı yenilikçi bir yaklaşımla hizmet veren Polen Sürücü Kursu, İstanbul ili için sektörünün öncü kuruluşu olmaya devam ediyor.

Daimi müşteri memnuniyeti, eğitim ve öğretim alanında başarı sağlama, kanun ve düzene uygun işleyiş hedefleri ile yola çıktık. Eğitim kurumumuz iyi tanımlanmış uzman odaklı vizyonu ile İstanbul Avrupa yakasının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi derecede karşılayabilecek yapıda olma özelliği ile siz değerli halkımıza yıllardır Sultangazi civarında hizmet veriyor.

Sürücülere ve sürücü adaylarına değer yaratma, doğruluk, dürüstlük, yasalara uygunluk, teknolojiyi kullanma, dört dörtlük müşteri memnuniyeti sağlama ve toplumda bilinçli sürücü kitlesi oluşturma gibi değişmez ilkelerle daha kaliteli hizmetin tüm olanaklarından yararlanabilmeniz için aktif ekip çalışmasına inanıyoruz. Dolayısıyla her boyutta açık iletişim yöntemini benimsemiş, saygıda kusur etmeyen samimi ve güler yüzlü çalışanlarımız, sürücü adaylarımızla ilgili tüm soru ve görüşleri açıklama; gereken yerlerde onlara çözüm ortağı olma konusunda oldukça deneyimlidir.

Branşlarında deneyim sahibi, üniversitelerin ilgili bölümlerinde yüksek ihtisas yapmış eğitmenlerimiz, kursumuzda alacağınız kaliteli eğitimin bir göstergesidir. Kursumuzda A2 (motosiklet, motorlu bisiklet), B (otomobil, 15+1 minibüs, kamyonet), D (römorklu çekici), E (17+1 minibüs, kamyon, otobüs) ve H (engelli sürücü) sertifika eğitimi yanında; çevresini önemseyen, iş sağlığı ve iş güvenliğine önem veren bireyler için eğitim – öğretim faaliyeti sürdürülmektedir.

Kurumumuza göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için şükranlarımızı sunarız.

Galeri

Kurumsal

Branşlarında deneyim sahibi, üniversitelerin ilgili bölümlerinde yüksek ihtisas yapmış eğitmenlerimiz, kursumuzda alacağınız kaliteli eğitimin bir göstergesidir.

Bülten Aboneliği

E-Bültenimize abone olun, Polen Sürücü Kursu hakkındaki en son haberler e-posta adresinize gelsin.